MUKS DARGFIL TOMASZÓW MAZOWIECKI

W Ostrówku odbył się finał mistrzostw województwa łódzkiego juniorek młodszych. Dziewczyny z MUKS Dargfil zajęły w nim drugie miejsce. W turnieju finałowym wystąpiły trzy drużyny, które zagrały każdy z każdym. Tomaszowianki dwukrotnie zremisowały. Najpierw 1:1 z UMKS Zgierz (gol Diany Maciaszczyk), a następnie bezbramkowo z Ceramiką Opoczno. Mistrzem został Zgierz, który pokonał Opoczno 1:0

Najlepszą zawodniczką turnieju finałowego wybrano Dianę Maciaszczyk. Poza nią w drużynie grały: Justyna Krośnia, Elżbieta Buk, Karolina Pierzchała, Anita Szost, Marta Skowrońska, Mariola Witoń, Weronika Motyl, Marlena Jaroszewska, Natalia Lichman, Anna Wieczorek i Agata Adamiec. Trenerem zespołu jest Marcin Jabłoński, a kierownikiem Piotr Witoń.

Tomaszowianki zdobywając wicemistrzostwo województwa zagrają w półfinale mistrzostw Polski juniorek młodszych.

Treningi !!!  W poniedziałki godz. 1730 ( II LO), wtorek godz. 1600 (Samochodówka)  środa godz. 1730 (III LO)

Trener :  Marcin Jabłoński  tel. 506 026 484

Kierownik  : Piotr Witoń tel. 785 048 990